استارت‌آپ و کارآفرینی

بهترین سایت‌ها برای پیدا کردن کار از راه دور

برخی از خوانندگان مجله تقاضای معرفی وبسایت‌هایی جهت کار از راه دور  را داشتند. امیدوارم مقاله زیر آن‌ها را در یافتن کار ریموت کمک کند.

برای متخصصین وب، انتخاب محل کار در خانه و یا هر محلی که اتصال اینترنت وجود داشته باشد یک مزیت شغلی محسوب می‌شود. اگر مایل به برقرای ارتباط از راه دور هستید، بوردهای شغلی عالی زیر که امکان یافتن کار توسعه وب از راه دور را به شما می‌دهند جای خوبی برای شروع است.

remotecoder.io

0464-01-remote-work-remotecoder

RemoteCoder یک بورد شغلی جانبی است که به تازگی راه‌اندازی شده و موقعیت‌های شغلی از راه دور را برای توسعه‌دهندگان معرفی می‌کند. این سایت یک پروژه توسط Ramesh Nair است.

weworkremotely.com

0464-02-remote-work-weworkremotely

 

We Work Remotely توسط Basecamp برای جستجوی موقعیت‌های شغلی از راه دور راه‌اندازی شده است. کارهای متعدد کدنویسی با کیفیت بالا در این job board نظیر sysadmin و کارهای طراحی بصورت منظم منتشر می‌شود.

Jobmote.com

0464-03-remote-work-jobmote

 

Jobmote  یک راهنمای آنلاین کارهای IT برای کسانی است که می‌خواهند از راه دور کار کنند. برخی از مهارت‌های محبوبی که در لیست شغل‌ها در این سایت جستجو میشوند شامل JavaScript, CSS و jQuery  هستند.

لیست شغل‌های از راه دور stackoverflow

0464-04-remote-work-stackover

 

stackoverflow یک کامیونیتی است که بهترین توسعه‌دهندگان وب را جذب کرده است، و بسیاری از شرکت‌ها نیز نیازهای شغلی خود را در این وبسایت جهت جذب توسعه‌دهندگان با استعداد درج می‌کنند. البته بخش شغلی stackoverflow یک بورد شغلی کلی است که می‌توانید کارهای از راه دور را در آن فیلتر کنید.

authenticjobs

0464-05-remote-work-authenticjobs

authenticjobs از بهترین و قدیمی‌ترین بردهای شغلی بخصوص برای متخصصین وب است. این وبسایت هم یک بورد شغلی کلی هست که شما می‌توانید کارهای از راه دور را در آن فیلتر نمایید.

فرصت‌های شغلی در گیت‌هاب

0464-06-remote-work-githubjobs

با گیت‌هاب آشنا هستید. از آنجایی که گیت‌هاب یک کامیونیتی حول کد است، توانایی جذب توسعه‌دهندگان با استعداد را داراست و تعداد زیادی موقعیت شغلی برای توسعه‌دهندگان دارد که می‌توانید کارهای از راه دور را در آن فیلتر نمایید.

منبع: +

5 نظرات
 1. علی می گوید

  کسی از دوستان تجربه‌ی دورکاری با افراد خارج از ایران رو توسط این سایت ها داره؟

 2. وحید می گوید

  کاشکی سایت های ایرانی مثل پونیشا و … رو هم معرفی می کردید.
  به خاطر حمایت از تولیدات داخل

  1. محمد می گوید

   تا جایی که میدونم پونیشا یک وبسایت برای کارهای فریلنسری هست. این مقاله در مورد کار از راه دوره که با فریلنسری فرق میکنه.

 3. هشت پا می گوید

  بهترین سایتهای دومین اصل رو میتونیم از سایت اچ رف هم پیداکنیم

 4. مینا می گوید

  دوستان با توجه به اوضاع تحریم و شرایط بدی که برای ایرانیان هست، آیا برای کار ریموت خودمون رو ایرانی معرفی کنیم یا با هویت دیگه ای کار کنیم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.