استارت‌آپ و کارآفرینی

باورهای غلط در تجربه‌کاربری: شماره بیستم

اگر این برای آمازون صادق است، برای وبسایت شما هم کار می‌کند

اگر چه آمازون ویژگی هایی دارد که بسیار خوب و کارا هستند، اما آن امکانات الزاما در هر وبسایت فروشگاه آنلاین دیگری به کار نمی آیند.

به عنوان مثال وب سایت Target.com نرم‌افزار «بررسی کاربران» آمازون را خریداری نمود، اما توفیقی در جلب نظر کاربران برای ارسال بررسی نداشت: بعد از گذشت یک ماه از عرضه‌ی کتاب “هری پاتر و یادگاران مرگ” با وجود آنکه هر دو سایت (آمازون و تارگت) حدود دو میلیون نسخه از این کتاب را فروخته بودند، کاربران آمازون ۱۸۰۵ بررسی ثبت کردند و در مقابل تارگت تنها ۳ بررسی دریافت نمود.

البته این مورد به معنی این نیست که شما نباید طراحی دیگر وبسایت‌ها را استفاده نمایید، برعکس باید این کار انجام رو بکنید. اما مطمئن شوید که فهمیده‌اید که چرا آن طراحی برای وبسایت مورد نظر درست کار می کند و برای شرکت شما و کاربران شما چگونه کار خواهد کرد.

UX20

[button-red url=”https://startups.ir/uxmyths19″ target=”_self” position=”left”]شماره قبلی[/button-red] [button-red url=”https://startups.ir/uxmyths21″ target=”_self” position=”right”]شماره بعدی[/button-red]

2 نظرات
  1. […] شماره بیستم jQuery(document).ready(function($){$.post('https://startups.ir/wp-admin/admin-ajax.php',{action:'wpt_view_count',id:'727'});}); […]

  2. […] شماره قبلی شماره بعدی […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.