استارت‌آپ و کارآفرینی

اولین همایش PHP ایران

پی اچ پی (PHP) به عنوان یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در دنیا شناخته می‌شود و در ایران هم جامعه‌ی کاربری بزرگی دارد. امسال گروهی از همین جامعه‌ی بزرگ کاربری تصمیم گرفتند در آخرین پنجشنبه مرداد «اولین همایش PHP ایران» را برگزار کنند. یکی از مهمترین ویژگی‌های این همایش همین است که نه توسط یک شرکت تجاری، بلکه از طرف توسعه‌دهندگان PHP برنامه‌ریزی و مدیریت می‌شود. فعالیت‌های مختلفی در این همایش پیش بینی شده که توضیحات زیر از سایت همایش گویا هست:

با جمعی از توسعه دهندگان PHP تصمیم داریم تا در آخرین پنجشنبه مرداد ۱۳۹۴ اولین همایش PHP را برگزار نماییم.
در همین راستا فعالان دنیای PHP دور هم جمع خواهیم شد و با یکدیگر آشنا می‌شویم، پای نصیحت قدیمی‌های PHP خواهیم نشست و تازه‌های تکنولوژی را با هم به اشتراک خواهیم گذاشت. قبل از همایش همه با هم دست به کار خواهیم شد و مقاله‌های مرتبط با PHP می‌نویسیم تا در روز همایش با ارائه مقاله‌‌های برگزیده کنفرانس PHP را برگزار کنیم. در نهایت جامعه منسجم‌تری خواهیم داشت. فرصت‌های شغلی برای دولوپر‌های وب فراهم خواهد شد و به روز خواهیم ماند.
در این بین یک مسابقه PHP به همراه فعالیت‌های دیگر که در روز همایش برگزار خواهد شد را پیش رو خواهیم داشت.

 

قصد از نوشتن این پست، دعوت از توسعه‌دهندگان PHP برای ارسال مقاله هست. در صورتی که موضوعی برای ارایه دارید و فکر می‌کنید می‌توانید آن را به یک مقاله php تبدیل کنید. در حال حاضر کافی هست با صرف مقداری زمان کم، موضوع و چکیده مقاله خود به همراه کلمات کلیدی و رفرنس‌های مورد نظرتان ارسال کنید. در صورت تایید اولیه داوران، می‌توانید مقاله نهایی و تکمیلی خود را تا ۲۰ تیر ماه ارسال کنید. خوبی همایش این هست که تمام مقالات با یکی از مجوزهای Creative Commons برای عموم منتشر می‌شود و این کمک بزرگی به پیشرفت توسعه دهندگان خواهد کرد.

 

توجه کنید، برای ارسال موضوع و چکیده‌ی مقاله فقط تا ۲۰ اردیبهشت (۴ روز دیگه) فرصت دارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.