استارت‌آپ و کارآفرینی

تبریک سال نو

سال جدید را به نویسندگان و خوانندگان مجله‌ی Hive تبریک می‌گویم و سالی همراه با سلامتی و شادی برای همه آرزو می‌کنم.

حدود دو ماه از تولد مجله Hive می‌گذرد. معمولا در سالگرد شروع پروژه در مورد فعالیت‌های انجام شده اطلاع رسانی انجام می‌شود، اما نوروز ما را بر آن داشت که ضمن تبریک سال نو، راجع به فعالیت مجله هایو تاکنون، آماری ارائه کنیم.

در دو ماه گذشته بیش از ۷۵ مطلب توسط ۱۴ نویسنده در مجله Hive منتشر شده و بیشتر از ۲۰ مطلب هم در صف انتشار قرار دارد. دوستانی که دستی در تولید محتوا دارند می‌دانند که انتشار مطلب بصورت روزانه و منظم کار بسیار دشواری (یا دوشواری) است. این مسئله در مورد مطالب تخصصی که توسط توسعه‌دهندگان و نه مترجمین انجام می‌گیرد قابل‌لمس‌تر است. مثلا اگر می‌خواستیم در کنار مطالب مربوط به برنامه‌نویسی و طراحی مواردی همچون نحوه گرفتن وام ازدواج در اینترنت و یا تعداد هسته‌های آیفون بعدی را هم تحت پوشش قرار بدهیم، مطمئنا تعداد مطالب و بازدید بیشتری می‌داشتیم.

به نکته‌ی مهمی می‌خواهم در این بین اشاره کنم؛ تنها با همکاری دوستان توسعه‌دهنده این مهم قابل دستیابی بود. دوستانی که با وجود مشغله‌های کار‌های روزانه، بخصوص با وجود تراکم کاری آخر سال، انتشار دائمی مطالب در وبسایت را به انجام رساندند.

در این مدت، از همان زمانی که پیش از برپایی مجله در توییتر فعالیت می‌کردیم و مطالبی را به اشتراک می‌گذاشتیم بازخوردهای مختلفی از نویسندگان و خوانندگان مجله دریافت کرده‌ایم که بدون شک راه‌گشای کار ما بوده است. اگر پیشنهاد قابل انجامی بوده، سعی کردیم در اولین فرصت ممکن به آن عمل کنیم، اگر تشویق و تمجیدی هم هست، بی تعارف آن را مدیون نویسندگان مجله هستیم.

با صحبت‌هایی که در جمع نویسندگان مجله انجام گرفت، سعی داریم بخش‌های جدیدی به مطالب Hive اضافه کنیم که مقدمات آن به انجام رسیده است و بزودی با تعداد بیشتری از مقالات و مطالب روزانه در خدمت شما خواهیم بود.

یادآوری می‌کنیم، ما گروهی از توسعه‌دهندگانی هستیم که بدون ادعا به انتشار دانسته‌های خودمان می‌پردازیم و سعی می‌کنیم هدف خود در راه‌اندازی مجله را پی بگیریم و با دریافت بازخورد خوانندگان خروجی کار خود را بهبود ببخشیم. برای همکاری به عنوان نویسنده به صفحه همکاری مراجعه کنید و برای ارسال دیدگاه خود در مورد مجله با ایمیل hi  در hive.ir تماس بگیرید.

شاد باشید.
پیام صادری – سردبیر مجله Hive

1 نظر
  1. محمد صالح سوزنچی می گوید

    کارتون بیست، من کلی لذت میبرم از مطالبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.