استارت‌آپ و کارآفرینی

پروژه جدید – پایگاه دانش مجله

مجله هایو جاییست که توسعه‌دهندگان برای توسعه‌دهندگان می‌نویسند، به هدف به‌اشتراک‌گذاشتن دانش، مهارت و تجربه. بیشتر از ۲ سال از عمر مجله هایو گذشته و در این مدت با همت نویسندگان، سعی کرده‌ایم مجله را به‌روز نگه داریم و امیدواریم بتوانیم به این روند ادامه دهیم.

در کنار مقاله‌هایی که به مرور در مجله منتشر شده، جای خالی یک سری مطالب آموزشی برای کاربرانی که به تازگی کار برنامه‌نویسی و طراحی را شروع کرده‌اند یا می‌خواهند شروع کنند حس می‌شد. به همین منظور بخش جدیدی به مجله اضافه شده که در آن سعی می‌کنیم موارد و مفاهیمی که هر توسعه‌دهنده و یا طراحی باید با آنها آشنایی داشته باشد را معرفی کنیم.

نام این بخش جدید «پایگاه دانش مجله هایو» است و در آن زبان‌ها و فریمورک‌های برنامه‌نویسی و طراحی، سرویس‌ها، ابزارها و جوامع مربوط به توسعه‌دهندگان را معرفی می‌نماییم و درباره مفاهیم مرتبط مقاله می‌نویسیم. این محتواها به مرور زمان به‌روزرسانی و تکمیل خواهند شد و بر تعداد آنها نیز افزوده خواهد شد.

اگر محتوای گردآوری‌شده در این مجموعه را پیش‌پاافتاده یافتید، مشخص است که دانش و تجربه شما بیش از آنست. پس می‌توانید با نوشتن کامنت و یا گزارش خطا محتوا را غنی‌تر نمایید.

در بخشی از وبسایت فرمی قرار دارد که با استفاده از آن می‌توانید درخواست معرفی یک محصول یا سرویس یا یک مقاله در مورد یک مفهوم را بدهید.

با ارسال نظرات خود، تحت همین پست و یا ایمیل به hi@hive.ir ما را راهنمایی کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.