استارتاپس

درباره استارتاپس | با ما و اهداف ما بیشتر آشنا شوید

مجموعه استارتاپس با هدف کمک به فعالان حوزه کسب‌وکارهای استارتاپی فعالیت می‌کند. در این صفحه با فعالیت‌ها، اهداف و برنامه‌های مجموعه ما بیشتر آشنا می‌شوید.

ما آمده‌ایم تا در مسیر راه‌اندازی استارتاپ‌ها به بنیان‌گذاران، متخصصان، سرمایه‌گذاران و سایر فعالان حوزه کارآفرینی کمک کنیم. ارائه مقالات کاربردی و مبتنی بر منابع علمی و انتشار اخبار روزانه دنیای استارتاپ‌ها، اولین قدم ما برای همراهی با بنیان‌گذاران و کارآفرینان مشتاق است. در ادامه این مسیر، امیدواریم با ارائه آموزش‌ها، راه‌اندازی رویدادها و راه‌اندازی سرویس‌های آنلاین، به شکلی موثرتر در کنار شما باشیم.

ما معتقد هستیم که جهان به کارآفرینان استارتاپی و استارتاپ‌های بیشتری نیاز دارد. ما گمان می‌کنیم که با افزایش تعداد استارتاپ‌ها، دنیا جای بهتری برای زندگی خواهد بود. چراکه آینده در دستان بنیان‌گذاران کسب‌وکارهای خلاقانه و نوآورانه خواهد بود. بنیان‌گذارانی که در جستجوی شغل نیستند؛ و می‌خواهند هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوند، با بیشترین اشتیاق ممکن، به دنبال علاقه‌مندی‌های خود باشند. ما آمده‌ایم که در حد توان، در کنار افرادی باشیم که می‌خواهند ارزش‌ها و جاه‌طلبی‌های خود را در کسب‌وکار نوپای خود منعکس کنند.