استارتاپس

درباره استارتاپس | با ما و اهداف ما بیشتر آشنا شوید

استارتاپس توسط جمعی از کارآفرینان بخش خصوصی در جهت انتشار محتوای موثر فارسی در زمینه استارتاپ‌ها و کارآفرینی راه‌اندازی شده است. استارتاپس به شما کمک می‌کند با مفاهیم مرتبط با دنیای استارتاپ‌ها آشنا شوید، استارتاپ خود را معرفی کنید و اخبار آن را منتشر نمایید. استارتاپس همراه شما در تمامی قدم‌های خلق استارتاپ، از ایده‌سنجی تا مرحله رشد و بلوغ خواهد بود.

استارتاپس با هم‌فکری متخصصان، سرمایه‌گذاران و سایر فعالان حوزه کارآفرینی می‌کوشد فضایی جهت تسهیل رشد استارتاپ‌های ایرانی فراهم نماید. ارائه مقالات کاربردی و مبتنی بر منابع علمی و انتشار اخبار استارتاپ‌های بین‌المللی، اولین قدم ما برای همراهی با بنیان‌گذاران و کارآفرینان مشتاق بوده است. بخش پروفایل استارتاپ‌های ایرانی و بستر انتشار اخبار آن‌ها جدیدترین خدمت استارتاپس برای جامعه کارآفرینی ایران است. در ادامه این مسیر، امیدواریم با ارائه آموزش‌ها، برگزاری رویدادها و راه‌اندازی سرویس‌های جدید، به شکلی موثرتر در کنار شما باشیم.

بنیان‌گذاران استارتاپس، خود مسیر طولانی و سخت کارآفرینی را طی نموده‌اند و به خوبی از چالش‌ها، فرصت‌ها، سختی‌ها، و کمبودهای محیط کارآفرینی ایران آگاه‌اند. اگر شما هم علاقه‌مندید در پروژه استارتاپس همکاری کنید، از طریق صفحه تماس در ارتباط باشید.